Massaažid ja teraapiad

Pakun oma klientidele professionaalset massaažiteraapiat, lähtudes  kliendi vajadustest ja soovidest. Lähenen igale kliendile personaalselt ja valime koos kliendiga talle  sobiva  massaažiliigi või teraapia.  Minu eesmärgiks on parandada klientide elukvaliteeti keha ja vaimu tervendamise kaudu.

Nendele, kes vaevlevad kaela, õla, selja ja nimmepiirkonna valude käes, soovitan klassikalist massaaži. Klassikalise massaažile võib valida juurde veel lisateraapiana kupu- või meemassaaži, mille abil on võimalik kiiremini vabaneda enamustest lihaspingetest põhjustatud tervisehäiretest.

Kui tunned stressist pingeid, oled tööpäevast füüsiliselt väsinud või kannatad peavalude käes ja töövõime on langenud, siis vajad massööri tervendavat puudutust ja tähelepanu. Soovitan aroomiteraapiat, mis on tõhus hinge, keha ja vaimu tervendamise ja turgutamise viis, mis kasutab aromaatsetest taimedest, puudest ja rohttaimedest saadud looduslikke õlisid. Eeterlikes õlides sisalduvad elava taime olelust toetavad omadused ja neid kasutataksegi aroomteraapias tervendamiseks.

Refeksoloogia ehk jalatalla tsooniteraapia abil on võimalik taastada keha eneseraviõime, mis pideva stressi ja pingete tõttu on vähenenud. Seetõttu on refleksoloogiaseanssidel oluline koht ka haiguste ennetamisel. Kui inimese mingis kehaosas on põletik, turse või pinge, on vastavad reflektoorsed punktid vajutades tundlikud. Seetõttu võib öelda, et jalad ja käed kajastavad meie tervislikku seisundit.

Kui soovid lihtsalt lõdvestuda, siis pakun rahulikus keskkonnas vaikse meeldiva muusika saatel üldmassaaži, soovi korral lisame reiki.

Kuna massaažil on peale füüsilise ka psühhoteraapiline efekt, siis on lisateraapiate lisamine protseduuridel olulise tähtsusega inimese aitamisel mitmekülgselt!

Juba pärast esimest massaaži võib olla inimesel tunne, et on kergem hingata ja raskus turjalt  kadunud, sest on taastunud hea meeleolu ning enesekindlus!

Tule, koge ja naudi!

Kui on küsimusi, millele soovid enne või peale ravi vastuseid saada, siis helista! Olen rõõmuga nõus küsimustele vastama.