Kvantpuudutus

Kvantpuudutus on loomulik tervendamismeetod, mis kasutab elujõuenergiat, et edendada keha optimaalset paranemist ja heaolu. Ravi põhineb ravitava keha vibratsioonitaseme tõstmises ja selle kaudu kehale võimaluse andmises ise ennast parandada. Tervendamist vajav inimene on ise enese tervendaja.

Ravi toimub nii, et te kas istute, seisate või lamate lõdvestatuna. Riideid ei pea eemaldama.
Ravija loob erinevate hingamis- ja kehateadvusharjutuste abil eriti kõrge vibratsioonivälja ja asetades käed kergelt teie valu-, haiguse-, põletiku- või stressipiirkonda ja keskendub ravile. Ravitav keha ühildub selle kõrge vibratsiooniga ning te keha terveneb. Teil palutakse rääkida oma tunnetest ravi ajal ja jälgitakse valu liikumist, kogu ravi on tunnete jälgimine. Kvantpuudutusega ravimisel ei kasutata lihasjõudu.

Väga oluline on õppida protsessi usaldama – usaldama keha võimet ennast ise tervendada. Usaldada keha, et ta saaks teha, mida ta tahab ja peab tegema tervenemise jaoks. Seansi jooksul võib esineda mitmeid erinevaid reaktsioone. Ravimisel tuntakse sageli “sipelgaid”, sügelemist, soojust, külma, kipitust, mõnikord isegi tõusvat ja mööduvat valu. Tihti võivad vabaneda emotsioonid. Meil tuleb usaldada seda kõike, sest see on osa vabanemise protsessist. Kokkuvõtvalt on ravi väga lõõgastav.

Sageli parandab keha ennast esimeste seansside ajal, kuid raskemate ja krooniliste juhtumite korral on vaja loomulikult mitmeid raviseansse, sest keha ümber kohandumine ja oma füüsilise asendi taastamise võtab rohkem aega.
Kvantpuudutust saab kasutada seljavalu vähendamiseks, luustiku kõverduste ja nihete ümbervormindamiseks, organite töö tasakaalustamiseks, erinevate näärmete ja ringlussüsteemide töö parandamiseks, lihasvalude vähendamiseks, vigastuste raviks ja paljuks muuks.

Pärast seansi võivad organismist vabaneda toksiinid, seepärast on soovitatav juua vett, mis aitab neid välja uhtuda.

Erilisi vastunäidustusi ei ole. Ainukesed riskantsed seisundid on: epilepsia, raseduse 1. kuu, südamestimulaatori olemasolu.